Yumi Hayashi - online loutkový workshop

19. 11. 2020 31. 01. 2021 Online událost

České centrum Tokio připravilo ve spolupráci s japonskou loutkářkou a scénografkou Yumi Hayashi třídílný online workshop, kde se diváci naučí, jak si doma vyrobit loutky z kartonu.


V Praze žijící japonská loutkářka Yumi Hayashi natočila během lockdownu sérii videí, ve kterých japonským divákům vysvětluje, jak si z dostupného materiálu může každý snadno vyrobit své vlastní loutky. Tento online workshop pro děti i dospělé je rozdělen na tři části:​​

1. VÝROBA LOUTKY: SILÁK

2. VÝROBA LOUTKY: KRÁLOVNA​

3. INTERVIEW S YUMI HAYASHI

První část workshopu bude na sociálních sítích Českého centra (YouTubeInstagramFacebook) zveřejněna 19. listopadu v 18:30 a diváci se v ní naučí, jak si doma vyrobit loutku Siláka. O plánovaném zveřejnění dalších dílů loutkového workshopu Vás budeme informovat zde a na sociálních sítích Českého centra Tokio.

Šablonu k výrobě loutky Silák si můžete stáhnout z odkazu níže.

Jakožto scénografka spolupracovala Yumi Hayashi také na vánočních dekoracích pro obchodní domy Hankyu Umeda v Ósace (Amazing Holiday Theatre) a Queen's Square v Jokohamě (One World Tree). Vánoční program obou obchodních domů bude probíhat až do 25. prosince.

Profil a webové stránky Yumi Hayashi najdete zde: https://cs.yumi-hayashi.com/

Informace o události

  • Název události: Yumi Hayashi - online loutkový workshop
  • Datum: 19. 11. 2020 31. 01. 2021
  • Adresa: Online událost

Podobné události