Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

16.11.2011

Šumné stopy vedou do Japonska

České centrum Tokio uvádí v japonské premiéře projekci šesti dílů nového cyklu České televize s názvem Šumné stopy. Autorská dvojice Radovan Lipus a David Vávra po završení projektu Šumná města (66 dílů) obrátila svoji pozornost na neprávem opomíjené české architekty ve světě.

 

Šumné stopy vedou do Japonska

 

 

České centrum Tokio uvádí v japonské premiéře projekci šesti dílů nového cyklu České televize s názvem Šumné stopy. Autorská dvojice Radovan Lipus a David Vávra po završení projektu Šumná města (66 dílů) obrátila svoji pozornost na neprávem opomíjené české architekty ve světě. V roce 2010 tak vzniklo celkem deset dílů, z nichž čtyři jsou věnovány Bosně a Hercegovině, zejména dílu architekta Karla Paříka a šest dílů se zabývá dílem českých architektů, kteří působili v Japonsku (Jan Letzel, Bedřich Feuerstein, Jan Josef Švagr a zejména Antonín Raymond).

 

České centrum Tokio si klade za čest, že se mohlo podílet na přípravách a realizaci tohoto náročného projektu, který získal záštitu místopředsedy vlády a ministra zahraničních věcí České republiky, pana Karla Schwarzenberga.

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Pro velký zájem diváků byl příjem rezervací na projekci uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení. Těšíme se na vaši trvalou přízeň a další návštěvu.

 

Místo konání:

2-16-14 Hiroo
150-0012 Tokio, Shibuya-ku
Japonsko

Datum:

16.11.2011

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala