Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Všechny novinky

Přednáška "Svět fotografie Josefa Koudelky" (kritik p.Koutaro Iizawa)

Přednáška „ Svět fotografie Josefa Koudelky“ Přednášející : Kotaro Iizawa ( kritik) U příležitosti první retrospektivní výstavy Josefa Koudelky v Asii (The National Museum of Modern Art, Tokyo) si Vás České centrum Tokio dovoluje pozvat na přednášku „ Svět fotografie Josefa Koudelky“, která se bude konat ve spolupráci s The National Museum of Modern Art Tokyo a Magnum Photos Tokyo dne 7. prosince (sobota) od 14:00-15:30 v přednáškovém sále muzea.

Přednáška   „ Svět fotografie Josefa Koudelky“

Přednášející :  Kotaro Iizawa ( kritik)

 U příležitosti první retrospektivní výstavy Josefa Koudelky v Asii (The National Museum of Modern Art, Tokyo) si Vás České centrum Tokio dovoluje  pozvat na přednášku „ Svět fotografie Josefa Koudelky“, která se bude konat ve spolupráci s The National Museum of Modern Art Tokyo a Magnum Photos Tokyo dne 7. prosince (sobota) od 14:00-15:30 v přednáškovém sále muzea.

Přednášejícím bude přední umělecký kritik Kotaro Iizawa, který na konkrétních ukázkách fotografií z výstavy různých období  tvorby Josefa Koudelky i  na základě osobního rozhovoru s autorem pohovoří o jeho práci a postoji k fotografii i o zajímavých historkách, které některé fotografie doprovází.

Datum konání:  7. prosince (sobota) od 14:00-15:30

Místo: The National Museum of Modern Art, Tokyo

 Přednáškový sál   [B1F]

Vstupné zdarma

Rezervace není nutná