Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Talk Event-Květa Pacovská

Talk Event - Výstava Květy Pacovské ( Chihiro Art Museum Tokyo) U příležitosti výstavy se dne 20.dubna 2014 od 15 hodin bude konat v prostorách muzea Talk Event.

výstava českých filmových plakátů z kolekce Terry Poster v Kyotu

The National Museum of Modern Art (Okazaki Park), Kyoto od 21.3.2014 do 11.5.2014

NHK Lalala Classics-Má Vlast-

A 29-min. talk show for classical music beginners, to guide them find their “favorite pieces”. One great piece is introduced every week with detailed information of the dramatic musicians’ lives as well as where the audience should focus while listening.

Výstava Květa Pacovská -Paper Talks-

České centrum informuje: Od 1.3. do 18.5. bude probíhat v muzeu Chihiro Art Museum v Tokiu výstava tvorby české ilustrátorky a výtvarnice Květy Pacovské- Paper Talks. Výstava navazuje na velmi úspěšnou výstavu stejné autorky z loňského roku, která se konala v prefektuře Nagano, v Chihiro Art Museum Azumino.

MET Live viewing

Záznam přímého přenosu Dvořákovy Rusalky z Metropolitní opery v New Yorku. Jedná se o první českou operu, která je živě přenášena do kin po celém světě v rámci přímých přenosů The Met Live in HD.

Soutěž pro začínající překladatele

Česká centra a literární sekce Institutu umění pořádají u příležitosti stého výročí narození spisovatele Bohumila Hrabala (1914 - 1997) překladatelskou soutěž pro začínající překladatele. Tato soutěž probíhá souběžně ve 13 zemích světa včetně Japonska.

47 48 49 50 51 52 53 54 55 56


Naši partneři