Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Všechny novinky

28.filmový večer Rebelové

Český filmový muzikál Filipa Renče, který se odehrává v českém pohraničí v červnu až srpnu roku 1968, vypráví příběh tří maturantek – Terezy, Buginy, Julči a tří vojáků, uprchlíků z armády, chystajících se emigrovat – Šimona, Boba a Emana.

REBELOVÉ

 

Český filmový muzikál Filipa Renče, který se odehrává v českém pohraničí v červnu až srpnu roku 1968, vypráví příběh tří maturantek – Terezy, Buginy, Julči a tří vojáků, uprchlíků z armády, chystajících se emigrovat – Šimona, Boba a Emana. Romantický písničkový příběh byl natočen v roce 2000 a získal České lvy za kostýmy a zvuk. V Japonsku byli Rebelové s úspěchem uvedeni pod názvem Praha! v roce 2006 a film okamžitě zaujal svým výtvarným pojetím mnoho mladých lidí. Soundtrack k filmu se s více než 134 000 prodanými ks stal nejprodávanějším domácím albem roku 2001 v České republice.

 

http://www.rebelove.cz

 

Žádáme vážené diváky o R.S.V.P. na adresu cctokyo@czech.cz.

 

Projekce bude zahájena v 19.30, hlavní brána velvyslanectví ČR bude z bezpečnostních důvodů otevřena pouze od 19.00 do 19.40. Na pozdější příchody nemůže být brán zřetel. Děkujeme za pochopení.